SEDAT PEKER AKP, DAVUTOĞLU VE TAYYİP SEVDANIN SEBEBİ NEDİR? / Yıldıray Çiçek       60065 okunma - 16 Kasım 2014

Her insanın izzet-i nefsi vardır. Bir cenaze de çelengi kaldırıldığı ya da yırtıldığı iddiasında bulunan mafya, organize suç örgütü lideri sıfatlarıyla anılan AKP’li Sedat Peker’in bu konuda savunmada bulunması izzet-i nefsi çerçevesinde hakkıdır. Ben işin bu kısmında değilim. Çelenk niye yırtıldı, niçin kaldırıldı muhatapları zaten cevap verdi.

Sedat Peker, benim anlamadığım çelenk hadisesinden Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye nasıl geldin ve Ahmet Davutoğlu’nu “Hem söylemleri hem yaptıklarıyla Ülkücü camiaya sempatik gelen Sayın Davutoğlu gençliğinin ilk yılların da Ülkücü okul başkanı olması dolayısıyla MHP tabanının bir kesiminde mutlaka kabul görecektir.”şeklinde pazarlaman kime yaranmadır ve kimin talimatıdır?

Ben bu proje peşinde koşanların oyununa karşı, bir yazar olarak MHP’li, Ülkücü gönüldaşlarımı uyarıyorum.

Haçlı-Yahudi ittifakıyla oluşturulan BOP projesinde Eşbaşkanlık yapan, Yahudi Cesaret Ödüllü, Siyonizm'in kurucusu olan Theodor Herzl'in mezarında diz çöken Recep Tayyip Erdoğan’a bir cümle eleştiri de dahi bulunmayıp, MHP yönetimine “MHP üst yönetimi, kendisine ülkü olarak uyguladığı dış politikalarla maalesef Siyonizm’in taşeronluğunu seçmiştir. “ demek neyin kafasıdır? 

MHP, Recep Tayyip Erdoğan’a karşı çıkarak mı Siyonizm’e hizmet ediyor?

(Tayyip Erdoğan'ın Siyonizm'in kurucusu Theodor Herzl ziyareti ve İsrail'de Yahudi ayinine katılımı)

https://www.youtube.com/watch?v=3en0JjBtLbM

AKP’li Sedat Peker, MHP’de saz heyeti bulamazsın ama oy verdiğin ve savunduğun Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır’da başını temizlediği, PKK’nın hamisi Barzani ile çok güzel saz heyeti oluşturduğunu sanırım izlemişsindir.

(Tayyip kabile reisi dediği Barzani ile saz arkadaşı oldu)

https://www.youtube.com/watch?v=KQOA0BvbDog

Gerçekten bir heyet arıyorsanız para sıfırlama, rüşvet alma, yolsuzluk yapma, vatana ihanet etme heyetini, oy verdiğiniz partiniz AKP’de bulabilirsiniz. Ben yazdığın yahut yazdırdığınız yazılar içinde sadece bu AKP sevdasının sebebi nedir, onu çok merak ediyorum.

Türk milletinin başına gelmiş en büyük tehlike olan AKP’nin tarafınızca savunulması hangi menfaat ve yaşadığınız baskının eseridir?

Ya da AKP’li oluşunuzda “Bu milletin a.koyacağız” diyen, Recep Tayyip Erdoğan’ın para kasası olarak bilinen akrabanız Mehmet Cengiz’in bir tesiri var mıdır?

Defalarca sordum, yine soruyorum Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu’nun Türklük, Milliyetçilik, Ülkücülük düşmanlığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konuda niçin hiç düşüncenizi paylaşmıyorsunuz?

"Milliyetçiliği ayaklar altına aldık." diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın bu sözü hakkında ve "Milliyetçilikle hesaplaşma zamanı geldi." diyen Ahmet Davutoğlu’nun bu sözü hakkında bir cümle de olsa niye eleştiri yapmıyorsunuz, yapmadığınız gibi birde bunlara oy verip, oy verme çağrısında bulunuyorsunuz?

Milliyetçilik-Ülkücülük maskesi takarak oynanan bu oyun proje değil de nedir?

Rabia işareti yapılarak çıkılan cezaevi yolu, MHP’ye saldırarak nasıl Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye, Ahmet Davutoğlu’nu Ülkücü yapmaya ve Ülkücülere ona oy verme çağrısında bulunmaya getirdi? Tüm meselem budur… Bu durumda, MHP’nin ve Ülkücü Hareketin izzet-i nefsidir. Bizim şahsi duruşumuzda bunun içindir.

SEDAT PEKER’İN AKP’YE OY VERME, MHP’YE OY VERMEME ÇAĞRISI

Siz hiç bir MHP'linin Recep Tayyip Erdoğan'ı, Ahmet Davutoğlu'nu, AKP'yi eleştirdiğinde AKP'de görev yapan, AKP'ye oy veren kişiler tarafından "Gel şu AKP'nin başına geç bizi kurtar" dediğine şahit oldunuz mu? 
***
Ama mafya sıfatlı bir adam, Rabia işareti yaparak ve "Ülkemizde yaşanan pozitif değişim ve gelişimleri yakından takip edebildim. Kendimle ilgili hissiyatım da benimde bu değişimlere ve gelişimlere ayak uydurabileceğim yönünde" şeklindeki sözlerle AKP güzellemeleriyle dolu konuşma yaparak cezaevinden çıkıyor.

"Ben ve hiçbir akrabam, arkadaşım MHP'ye oy vermeyecek" diye yazı yazıyor, konuşmalar yapıyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'a oy veriyor.

"Ahmet Davutoğlu Ülkücü okul başkanıydı. Yaptıklarıyla Ülkücülerin sempatisini kazandı. MHP'nin büyük bir bölümü onu destekleyecek" (Bu cümle çay, ayran içerek kurulmaz) diyor.

O Davutoğlu ki "Milliyetçilikle hesaplaşma vakti gelmiştir" diyen, PKK'lı Şivan Perver'den özür dileyen, onunla aşıklar gibi el ele gezen adamdır.

MHP'nin Tayyip ve Davutoğlu'nun milyonlarca Müslümanın ölümüne sebep olan Ortadoğu politikalarına (BOP'a) destek vermemesini "Hükümetin aktif Ortadoğu dış politikasına en büyük muhalefeti sergilemişlerdir" cümlesiyle eleştirip, MHP'yi hainlikle suçluyor. Herhalde MHP'lilerde, Ülkücülerde milyonlarca Müslümanı öldüren ABD askerlerine Tayyip gibi "ABD'nin Irak'ta savaşan kahraman bay ve bayan askerlerin en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en az zamanda dönmeleri temennisi ile duacıyız" demesi gerekiyordu.

Böyle bir zihniyette olan AKP'li bu adamın sayfasına MHP'liyim, Ülkücüyüm diyen kişiler yorum yazıyor. Diyorlar ki : "Reis gel MHP'nin başına geç, bizde arkandan yürüyelim"

MHP'nin başına geç dedikleri adam da bunlara "AKP'ye oy verin" çağrısında bulunuyor.

Bunlarda "Reis MHP'nin başına geç" diyerek MHP'yi yalan-yanlış bilgilerle AKP'li adamın sayfasında akıllarınca ispiyonluyorlar.

Onlar için "AKP maskesi takarak MHP'liyiz, Ülkücüyüz diyen kişiler” demeyin, MHP'li, Ülkücü tanıdığımız, bildiğimiz kişiler bile var.

Yüce Allah akıl, fikir versin.

Versin ki, Ülkücü, MHP'li olmanın bir namus gibi, şeref gibi korunması gerektiğini anlasınlar!

11 Ekim 2014

RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN FEDAİLİĞİ

AKP’li eski milletvekili Fevzi İşbaşaran Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınıyor. Gözaltına alındığı karakola Sedat Peker’in koruması ve avukatı geliyor, bazı tezgâh ve yalanlarla Fevzi İşbaşaran’ın bulunduğu bölüme giriyor. Fevzi İşbaşaran’a da “Beni MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin gönderdi” diyerek muhatap oluyor. MHP’ye tezgâhında düşünüldüğü bu olayı Fevzi İşbaşaran’ın ağzından dinleyelim:

”Polis merkezindeyken bir şahıs geldi. Sivil polislerden biri zannettim. Kim olduğunu sorduğumda, yalnız kaldığımızda bana anlatacağını söyleyerek polis memurlarının çıkışını beklediğini söyledi. Polisler odadan ayrıldığında, bu şahıs avukat İsmail Barbaros Aslan (Sedat Peker'in avukatı) isimli şahıs olduğunu kendisi bana söyledi.

Daha sonra kendisi MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'in kendisini görevlendirdiğini söyledi. Ben de kendisine Şefkat Çetin'i ismen bildiğimi, ancak kendisiyle bir tanışıklığım ve samimiyetim olmadığını söyledim. Kendisini istemediğimi, avukatlarım ile savunma yapacağımı söyledim. Bunun üzerine önüme bir kağıt koyarak Şefkat Çetin'e teşekkür ettiğimi yazmamı istedi. Ben de böyle bir şey yapmayacağımı söyledim. Bunun üzerine masanın etrafından kalkan bu şahıs, benim oturduğum koltuğa gelerek birden tekme-tokat beni darp etti. Bağırmam üzerine, odadan çıkmış olan polisler beni kurtardılar" 

AKP’li eski milletvekili Fevzi İşbaşaran, Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınıyor, fedailiğini yapmak, ona saldırmak Sedat Peker ve adamlarına düşüyor.

Böyükkkkkkk Türkçü(!) Sedat Peker, "Gazetenin bir tanesi yazmış 'Türkiye Türklerindir' diye. Ahlaksız bu, hayasız. " diyen, "Türk milleti demeyin, millet demeniz yeter" diyen "Hiç kimse karşıma Türklükle gelmesin" diyen,"Türkiye 36 etnik kökenden oluşan mozaiktir"  diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın tutmalığını ve fedailiğin yapıyor. Menfaat ve korku adamı işte bu hallere düşürüyor.

 

ERDOĞAN’I ATATÜRK İLE KIYASLAYAN ZAVALLILIK

“Ben Ülkücü değilim” dediği halde kendini MHP’li, Ülkücü göstererek cezaevinden çıktığı günden bu yana MHP’ye saldıran Sedat Peker isimli zat, bir gazeteye verdiği röportajda aynen şu cümleleri kurmuştu:

“Sayın Cumhurbaşkanımızı sevenlerinde sevmeyenlerinde kabul ettiği tek gerçek ülkemizin ilk Cumhurbaşkanı Atatürk’ten sonra tarihte yer alacak ve unutulmayacak bir lider olduğudur.”

Recep Tayyip Erdoğan bu şahıs cezaevinden çıkarken nasıl diz çöktürdü, iplerini nasıl tamamen eline aldırdıysa saçmalamada bile sınır tanımıyor.

Kıyas yaptığı Atatürk Türkiye Cumhuriyetini kuran, kıyaslamaya örnek verdiği isim ise bugün Türkiye Cumhuriyetini bölme noktasına getirmiş Recep Tayyip Erdoğan…

Atatürk Türklük için mücadele vererek, Recep Tayyip Erdoğan Türklükten nefret ederek tarihe geçmiştir.

Atatürk emperyalizme diz çöktüren olarak, Recep Tayyip Erdoğan emperyalist projelere(BOP) hizmet eden olarak tarihe geçmiştir.

Bir insanın Atatürk ile Recep Tayyip Erdoğan’ı kıyaslaması için ya cezai ehliyetinin olmaması ya da şuursuzca milletle dalga geçen biri olması lazımdır. Kararı siz verin…

17/25 rumuzlu Recep Tayyip Erdoğan kim, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk kim?


SEDAT PEKER : "ÜLKÜCÜ DEĞİLİM"

https://www.youtube.com/watch?v=Dc_u2pIlNuIYAZDIR