ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
SEDAT PEKER AKP, DAVUTOĞLU VE TAYYİP SEVDANIN SEBEBİ NEDİR? / Yıldıray Çiçek 60342 okunma - 16 Kasım 2014

Her insanın izzet-i nefsi vardır. Bir cenaze de çelengi kaldırıldığı ya da yırtıldığı iddiasında bulunan mafya, organize suç örgütü lideri sıfatlarıyla anılan AKP’li Sedat Peker’in bu konuda savunmada bulunması izzet-i nefsi çerçevesinde hakkıdır. Ben işin bu kısmında değilim. Çelenk niye yırtıldı, niçin kaldırıldı muhatapları zaten cevap verdi.

Sedat Peker, benim anlamadığım çelenk hadisesinden Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye nasıl geldin ve Ahmet Davutoğlu’nu “Hem söylemleri hem yaptıklarıyla Ülkücü camiaya sempatik gelen Sayın Davutoğlu gençliğinin ilk yılların da Ülkücü okul başkanı olması dolayısıyla MHP tabanının bir kesiminde mutlaka kabul görecektir.”şeklinde pazarlaman kime yaranmadır ve kimin talimatıdır?

Ben bu proje peşinde koşanların oyununa karşı, bir yazar olarak MHP’li, Ülkücü gönüldaşlarımı uyarıyorum.

Haçlı-Yahudi ittifakıyla oluşturulan BOP projesinde Eşbaşkanlık yapan, Yahudi Cesaret Ödüllü, Siyonizm'in kurucusu olan Theodor Herzl'in mezarında diz çöken Recep Tayyip Erdoğan’a bir cümle eleştiri de dahi bulunmayıp, MHP yönetimine “MHP üst yönetimi, kendisine ülkü olarak uyguladığı dış politikalarla maalesef Siyonizm’in taşeronluğunu seçmiştir. “ demek neyin kafasıdır? 

MHP, Recep Tayyip Erdoğan’a karşı çıkarak mı Siyonizm’e hizmet ediyor?

(Tayyip Erdoğan'ın Siyonizm'in kurucusu Theodor Herzl ziyareti ve İsrail'de Yahudi ayinine katılımı)

https://www.youtube.com/watch?v=3en0JjBtLbM

AKP’li Sedat Peker, MHP’de saz heyeti bulamazsın ama oy verdiğin ve savunduğun Recep Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır’da başını temizlediği, PKK’nın hamisi Barzani ile çok güzel saz heyeti oluşturduğunu sanırım izlemişsindir.

(Tayyip kabile reisi dediği Barzani ile saz arkadaşı oldu)

https://www.youtube.com/watch?v=KQOA0BvbDog

Gerçekten bir heyet arıyorsanız para sıfırlama, rüşvet alma, yolsuzluk yapma, vatana ihanet etme heyetini, oy verdiğiniz partiniz AKP’de bulabilirsiniz. Ben yazdığın yahut yazdırdığınız yazılar içinde sadece bu AKP sevdasının sebebi nedir, onu çok merak ediyorum.

Türk milletinin başına gelmiş en büyük tehlike olan AKP’nin tarafınızca savunulması hangi menfaat ve yaşadığınız baskının eseridir?

Ya da AKP’li oluşunuzda “Bu milletin a.koyacağız” diyen, Recep Tayyip Erdoğan’ın para kasası olarak bilinen akrabanız Mehmet Cengiz’in bir tesiri var mıdır?

Defalarca sordum, yine soruyorum Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu’nun Türklük, Milliyetçilik, Ülkücülük düşmanlığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konuda niçin hiç düşüncenizi paylaşmıyorsunuz?

"Milliyetçiliği ayaklar altına aldık." diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın bu sözü hakkında ve "Milliyetçilikle hesaplaşma zamanı geldi." diyen Ahmet Davutoğlu’nun bu sözü hakkında bir cümle de olsa niye eleştiri yapmıyorsunuz, yapmadığınız gibi birde bunlara oy verip, oy verme çağrısında bulunuyorsunuz?

Milliyetçilik-Ülkücülük maskesi takarak oynanan bu oyun proje değil de nedir?

Rabia işareti yapılarak çıkılan cezaevi yolu, MHP’ye saldırarak nasıl Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye, Ahmet Davutoğlu’nu Ülkücü yapmaya ve Ülkücülere ona oy verme çağrısında bulunmaya getirdi? Tüm meselem budur… Bu durumda, MHP’nin ve Ülkücü Hareketin izzet-i nefsidir. Bizim şahsi duruşumuzda bunun içindir.

SEDAT PEKER’İN AKP’YE OY VERME, MHP’YE OY VERMEME ÇAĞRISI

Siz hiç bir MHP'linin Recep Tayyip Erdoğan'ı, Ahmet Davutoğlu'nu, AKP'yi eleştirdiğinde AKP'de görev yapan, AKP'ye oy veren kişiler tarafından "Gel şu AKP'nin başına geç bizi kurtar" dediğine şahit oldunuz mu? 
***
Ama mafya sıfatlı bir adam, Rabia işareti yaparak ve "Ülkemizde yaşanan pozitif değişim ve gelişimleri yakından takip edebildim. Kendimle ilgili hissiyatım da benimde bu değişimlere ve gelişimlere ayak uydurabileceğim yönünde" şeklindeki sözlerle AKP güzellemeleriyle dolu konuşma yaparak cezaevinden çıkıyor.

"Ben ve hiçbir akrabam, arkadaşım MHP'ye oy vermeyecek" diye yazı yazıyor, konuşmalar yapıyor.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan'a oy veriyor.

"Ahmet Davutoğlu Ülkücü okul başkanıydı. Yaptıklarıyla Ülkücülerin sempatisini kazandı. MHP'nin büyük bir bölümü onu destekleyecek" (Bu cümle çay, ayran içerek kurulmaz) diyor.

O Davutoğlu ki "Milliyetçilikle hesaplaşma vakti gelmiştir" diyen, PKK'lı Şivan Perver'den özür dileyen, onunla aşıklar gibi el ele gezen adamdır.

MHP'nin Tayyip ve Davutoğlu'nun milyonlarca Müslümanın ölümüne sebep olan Ortadoğu politikalarına (BOP'a) destek vermemesini "Hükümetin aktif Ortadoğu dış politikasına en büyük muhalefeti sergilemişlerdir" cümlesiyle eleştirip, MHP'yi hainlikle suçluyor. Herhalde MHP'lilerde, Ülkücülerde milyonlarca Müslümanı öldüren ABD askerlerine Tayyip gibi "ABD'nin Irak'ta savaşan kahraman bay ve bayan askerlerin en az zayiatla ülkelerine mümkün olan en az zamanda dönmeleri temennisi ile duacıyız" demesi gerekiyordu.

Böyle bir zihniyette olan AKP'li bu adamın sayfasına MHP'liyim, Ülkücüyüm diyen kişiler yorum yazıyor. Diyorlar ki : "Reis gel MHP'nin başına geç, bizde arkandan yürüyelim"

MHP'nin başına geç dedikleri adam da bunlara "AKP'ye oy verin" çağrısında bulunuyor.

Bunlarda "Reis MHP'nin başına geç" diyerek MHP'yi yalan-yanlış bilgilerle AKP'li adamın sayfasında akıllarınca ispiyonluyorlar.

Onlar için "AKP maskesi takarak MHP'liyiz, Ülkücüyüz diyen kişiler” demeyin, MHP'li, Ülkücü tanıdığımız, bildiğimiz kişiler bile var.

Yüce Allah akıl, fikir versin.

Versin ki, Ülkücü, MHP'li olmanın bir namus gibi, şeref gibi korunması gerektiğini anlasınlar!

11 Ekim 2014

RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN FEDAİLİĞİ

AKP’li eski milletvekili Fevzi İşbaşaran Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınıyor. Gözaltına alındığı karakola Sedat Peker’in koruması ve avukatı geliyor, bazı tezgâh ve yalanlarla Fevzi İşbaşaran’ın bulunduğu bölüme giriyor. Fevzi İşbaşaran’a da “Beni MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin gönderdi” diyerek muhatap oluyor. MHP’ye tezgâhında düşünüldüğü bu olayı Fevzi İşbaşaran’ın ağzından dinleyelim:

”Polis merkezindeyken bir şahıs geldi. Sivil polislerden biri zannettim. Kim olduğunu sorduğumda, yalnız kaldığımızda bana anlatacağını söyleyerek polis memurlarının çıkışını beklediğini söyledi. Polisler odadan ayrıldığında, bu şahıs avukat İsmail Barbaros Aslan (Sedat Peker'in avukatı) isimli şahıs olduğunu kendisi bana söyledi.

Daha sonra kendisi MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'in kendisini görevlendirdiğini söyledi. Ben de kendisine Şefkat Çetin'i ismen bildiğimi, ancak kendisiyle bir tanışıklığım ve samimiyetim olmadığını söyledim. Kendisini istemediğimi, avukatlarım ile savunma yapacağımı söyledim. Bunun üzerine önüme bir kağıt koyarak Şefkat Çetin'e teşekkür ettiğimi yazmamı istedi. Ben de böyle bir şey yapmayacağımı söyledim. Bunun üzerine masanın etrafından kalkan bu şahıs, benim oturduğum koltuğa gelerek birden tekme-tokat beni darp etti. Bağırmam üzerine, odadan çıkmış olan polisler beni kurtardılar" 

AKP’li eski milletvekili Fevzi İşbaşaran, Cumhurbaşkanına hakaretten gözaltına alınıyor, fedailiğini yapmak, ona saldırmak Sedat Peker ve adamlarına düşüyor.

Böyükkkkkkk Türkçü(!) Sedat Peker, "Gazetenin bir tanesi yazmış 'Türkiye Türklerindir' diye. Ahlaksız bu, hayasız. " diyen, "Türk milleti demeyin, millet demeniz yeter" diyen "Hiç kimse karşıma Türklükle gelmesin" diyen,"Türkiye 36 etnik kökenden oluşan mozaiktir"  diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın tutmalığını ve fedailiğin yapıyor. Menfaat ve korku adamı işte bu hallere düşürüyor.

 

ERDOĞAN’I ATATÜRK İLE KIYASLAYAN ZAVALLILIK

“Ben Ülkücü değilim” dediği halde kendini MHP’li, Ülkücü göstererek cezaevinden çıktığı günden bu yana MHP’ye saldıran Sedat Peker isimli zat, bir gazeteye verdiği röportajda aynen şu cümleleri kurmuştu:

“Sayın Cumhurbaşkanımızı sevenlerinde sevmeyenlerinde kabul ettiği tek gerçek ülkemizin ilk Cumhurbaşkanı Atatürk’ten sonra tarihte yer alacak ve unutulmayacak bir lider olduğudur.”

Recep Tayyip Erdoğan bu şahıs cezaevinden çıkarken nasıl diz çöktürdü, iplerini nasıl tamamen eline aldırdıysa saçmalamada bile sınır tanımıyor.

Kıyas yaptığı Atatürk Türkiye Cumhuriyetini kuran, kıyaslamaya örnek verdiği isim ise bugün Türkiye Cumhuriyetini bölme noktasına getirmiş Recep Tayyip Erdoğan…

Atatürk Türklük için mücadele vererek, Recep Tayyip Erdoğan Türklükten nefret ederek tarihe geçmiştir.

Atatürk emperyalizme diz çöktüren olarak, Recep Tayyip Erdoğan emperyalist projelere(BOP) hizmet eden olarak tarihe geçmiştir.

Bir insanın Atatürk ile Recep Tayyip Erdoğan’ı kıyaslaması için ya cezai ehliyetinin olmaması ya da şuursuzca milletle dalga geçen biri olması lazımdır. Kararı siz verin…

17/25 rumuzlu Recep Tayyip Erdoğan kim, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk kim?


SEDAT PEKER : "ÜLKÜCÜ DEĞİLİM"

https://www.youtube.com/watch?v=Dc_u2pIlNuI

S.Peker Medya Maymunu
Sedat Peker Adlı Şahıs şarkıcı mankenler gibi hep popüler olmak istiyor herkez onu konuşsun istiyor tam bir Ruh hastası şizofren! Bir Şey Söylediğinde gazetelerde tvlerde çıkmak istiyor garip bir insan.Yani bi düşüncesi filan yok bu adamın sadece Medyatik olmak istiyor bu kadar.
HARUN17.10.2015
kuru kafa ülkücüleri
sen ne diyosun ya sen sedat pekeri tanıyomusun napacaktı sedat peker mhp yi mi destekleyecekti ülke için hiç bir fayda yapmayan yapılan faydalara taş koyan mhp yimi işte burda gerçek milliyetcilik başlıyor siz memleketi düşünmüyosunuz siz mhp yi düşünüyosunuz ülkede savaş çıksın suriye gibi olsun yeterki tayyip düşsün sen ne diyosun ya artık eski millet yok yıldıray efendi adamı ne yapar bu millet biliyomusun sen
gerçek milliyetci20.07.2015
Yavşak
Bu devir bize insanların tüm yavşak yüzlerini ve ülkücü mafya bozuntularını göstermiştir.
Ufuk akkaya18.06.2015
kişilik bozulması yaşayan toplum
ar,namus,vicdan,din zafiyeti yaşandığında her grup kendi içinde birbirini yer.Biz müslümanız dosdoğruyuz,ülkücüyüz,milliyetçiyiz,solcuyuz nidaları atarak kim götünü yırtarak bu söylemleri yapıyorsa anlamalısınız ki bu kişiler düzenbazın,shtekarın,madrabazın en önde gideni ilk ihanet edenidir.Eğer söyledikleri ilkelere bağlı davranışlar sergilese o düşüncelerin başlarında ki insanlar şu anda insanlar birbirleri ile ağız dalaşı yapmamış olurlar.Sizlerde hep karşınızdakilerin kötü olduğunu söylersiniz ama kendi sahiplendiğiniz kişiler için söylenenleri kabul etmez görmezden glirsiniz.Uyanın sizi kullanıyor o yolunda olduğunuz kişiler.
doğan er18.06.2015
sedat peker diye yazılır adam gibi adam diye okunur
yok peker öyle yok peker böyle bırakın lan müptezelliği bir insanın yüzüne söyleyemiyeceğiniz sözleri klavye başında ateş etmek acizliğin resmi.RECEP TAYYİP ERDOĞAN padişah SEDAT PEKER veziri,bu böyle biline...
53/kalkandere7.06.2015
zorundamıyım
Sayın Yıldıray Çiçek, onu temsil eden kitle ile sizin temsilcisi olduğunuz kitleyi neden muhatap edersiniz. Bırakın ne konuşurlarsa konuşsunlar. Biz ivmemizi bir manadan alıyoruz isimlerden değil. Hapisten çıkar çıkmaz ABD'ye koşan Erdoğan'la, hapisten çıkar çıkmaz Erdoğan'a sarılan Peker'i hala bizmi anlatacağız millete.
akın29.04.2015
Narsist
S.P denen şahıs kendi egosunu tatmin etmek üzere programlanmış bir insanımsı hücredir. 1 milyona yakın takipçisi olan sayfasında sadece kendine övgü yorumlarına izin verilir. Ben kendisi hakkındaki gerçekleri ağır bir şekilde yazdığımda cevap verememiş hesabımı engelleyerek nasıl aciz bir insan olduğunu ispatlamıştır...
Erhan Karadağ3.04.2015
Osmanli geliyor
bu ülke suan bu halde ise bunun tek sebebi Atatürk'tür bu ülkeyi ingilizlere ermenilere Atatürk satmistir evet atatirkle Recep Tayyip Erdoğan kiyaslamayin o Musul Kerkük gibi varan topragini satmadi admin sen ne iciyorsun neyin kafasi bu
Osmanli torunu2.04.2015
türklük
KORKAKLAR GÜCE TESLİLM OLUR.
karadeniz2.04.2015
türklük
TÜRK OLMAK TÜRK GİBİ YAŞAMAK TÜRK GİBİ ŞEHİT OLMAK TÜRK GİBİ DÜŞÜNMEK TÜRK GİBİ ŞEREFLİ OLMAK HER KULA NASİP OLMAZ.
karadeniz2.04.2015
sedat peker ÜLKÜCÜ değildir''
SEDAT PEKER ÜLKÜCÜ OLSAYDI, DAVASINI BOP PROJESİNE DEĞİŞMEZDİ. EĞER ÜLKÜCÜ OLABİLSEYDİ'' DAVASINDAN VAZ GEÇEMEZDİ! DEMEKKİ HİÇ BİR ZAMAN ÜLKÜCÜ KİMLİĞİ KALBİ DUYGULARINDA, İDEOLOJİSİNDE OLMAMIŞ, CEZAEVİNDEN BU YANA YAPTIĞI KONUŞMA VE ZIRVALARI ZAMAN, ZAMAN TAKİP EDİYORUM VE HİÇ BİR ZAMAN SEDAT PEKER,İN ÜLKÜCÜ OLDUĞUNA İNANMADIM, BUNUNLA İLGİLİ ARKADAŞLARIMA TELKİNDE,DE BULUNDUM LAKİN YİNEDE SEDAT PEKER, İN HAYRAN KİTLESİ VAR, FAYDASI OLDU,MU BİLMEM. BEN SEVMEDİM SEDAT PEKER.İ ÜLKÜCÜ OLARAK,TA KABUL ETMİYORUM..
ismail azakoğlu26.03.2015
İPLER PUŞTUN ELİNDE
Bu tip adamlar kim ipi tutuyorsa ona kuyruk sallayan gösterdiklerine havlayan saldıran mahluklardır. bunların ciddiye alınır yanı yok. iyi ki ülkücü değil. birde bu pislik ülkücülüğün adını berbat etmesin. zaten çakallık yapsın diye salıverilmiş
DADAŞ24.03.2015
Bandanalı medya Maymunu
Kirli pazarlıklarla salıverilen,düne kadar toz kondurmadığı Cemaate saldıran,ardındanda Bozkurtlara havlama cesareti gösteren küçüğün ,kullan at tipi adamlarından biri.
Eses23.03.2015
Tekerlerin mafyası
Sedat peker adam olsa karga sürüsüyle gezmez.
Sedat Teker7.02.2015
kepazeler
Sedat peker dediğin kim ? Mafya baba si, katil ve nice sayamadigim vasiflara haiz şeref sizin biri doğru mu ? Neden çanak yalayiciligi yapiyor çünkü kendini temize cikartmiya AKlamaya calisiyor buda normal onlarda zaten bu işi yapiyorlar.
faik özer8.01.2015
Peker değil Teker!..
Bunlar Pek-Er olacak kişiler değil.Eskişehir'de Atasının soy ismine ihanet eden, Peker çakma isimli şahıslar var.Kibir,riya bunlarda mevcut. Bu şahıslar arabanın bile tekeri olamazlar.Ülkücüyüm deyip Ülkücülükten geçinen, maneviyatları bozulmuş davasına ihanet eden zavallılar'dır bunlar.
Bilge kağan3.01.2015
TEK LİDER
ülkücü hareketin lideri başbuğ ALPARSLAN TÜRKEŞ tir. onun yolunda eğilmeden, bükülmeden taviz vermeden yürüyen tunç bilekli ülkü sevdalılarına selam olsun.
can AYGEN21.12.2014
normaldir
Yillardir mhpliler sahip cikmadi diye yapmistir.Yani savunmasi oyledir
irem teki3.12.2014
riyakar mafya bozuntusu
Yıllardır ülkücü nutukları atan sedat peker,gerçek bir ülkücü yiğit insan Türkiye'ye mal olmuş Bingöl belediye başkanı rahmetli Hikmet Tekin'nin katillerinden hidayet Bozyiğit'i koruyup kollayan daha sonrada öldürülmesinden de 'mekanı cennet olsun" diyerek üzüntü duyduğunu belirten(Google'den Sedat peker hidayet Bozyiğit yaz çıkar)bu yaratığın en son görevi M.H.P. ve ülkücü gençliğin içinde fitne, fesat çıkartmaktır.
kemal taşdelen23.11.2014
Lanet Olsun......
Çıkar için çok onurların,şereflerin,vicdanların,haysiyetlerin satıldığına şahit olmuştum..... Kendini budenli özgüvenli gösterme gayretinde olan bu şahsiyetin,katlettiği bunca yoldan sonra,edindiği (nam)dan sonra,hala satılık olup,satılacağınıdüşünmemiştim....kimki,çıkar için,şerefinden vazgeçiyor,benim gözümde(Vatan)haini damgasını yiyor... LANET OLSUN BUNLARA..
Güngör sinanoğlu........23.11.2014
Sedat PEKER
Bunlar tehlikeli kişiler. Sözde Ülkücüler. Bunları iyi ayır etmemiz lazın. Bunların reislikle filan alakası yok. Etrafında bi sürü çakal var. Bu gibileri kaale almamak lazım diye düşünüyorum ben. Etrafımızda butür insan bir çok.
Ahmet ÖKSÜZ19.11.2014
dd
buyuk cırpınışlar bunlar neyı nerden alıp nereye yamayacagınızı bılemıyorunuz... mıllıyetılıkle bu vatan tek parca olamaz... sızıın gorusunuz bu vatanda dogan her kısı turktur... yok oyle bır dunya kımsye ozunu ınkar etttıremezsınız... kurt kurttur turk turktur... mıllıyetcılıkle olmaz bu ısler vatan tek bır parcadaır turku ıle kurdu ıle mılllıyetcılık olmaksızın tek parcadır...
kadir dd18.11.2014
EY GÜÇ,SEN,NELERE,KADİRSİN.
insan oğlu yaradılış itibari ile hep güçü aramış güçün peşinden gitmiş güçlülün yanında olmuş buradaki durumda aynen o oluşumları bire bir ortaya çıkarmakta sedat pekere acaba ne vaad edildi güçünegüç katmak için bunlar çok iyi bilmektedirki mehmet cengiz ,,yani taip,in kasası bu adamı ikna eder sedat peker,ide ülkücü camiada seven sayan bir çok ülkücü var zaten bahçeliye kızgın olan a,k,p,nin itici güçü gibi olmuş m,h,p, saflarındaki arkadaşlara biraz daha sempatik göstermek biraz daha parcalamak için sedat peker aracılık etmekte zira a,k,p,nin önünde en büyük engel m,h,p,ve ülkücü camia açılım martavalı ile ülkü bütünlüğüne verebilecekleri en büyük parcalanma karşısında dik duran tek güç kalmıştır oda ülkücü hareket ordu bertaraf edildi şimdi poliste amaliyat masasında geride kim kaldı ülkücü hareket bir şekilde bu harekette masaya yatırılmalı organları dağıtılmalı pekiii bu amaliyatı yapacak bir doktor varmı kendi kafalarına göre doktoru bulmuşlar sedat peker neşteride eline vermişler haydi amaliyata başla ,ama bilmiyorlarki bu hareket kendini amaliyat ettirmez her türlü küslüğü her türlü kızgınlığını vatanı için bir kenara elinin tersi ile anında iter o neşter kim eline almışsa kendi elini keser .
Mustafa yalçın18.11.2014
yaziklar olsun somurgeci zihniyete ulen
Öyle kişilerin aramızda yeri yok
tekin yucel17.11.2014