ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
DEĞİŞİMCİLER MHP'YE OY VERMEYECEKMİŞ ! / Yıldıray Çiçek 24002 okunma - 2-Kasim-2012 Cuma
MHP'de "Değişim" isteyen malum ekibin taraftarları, MHP'yi ele geçirme konusunda umutlarını kaybedince şimdi de "Ailemde şu kadar kişi var, önümüzdeki seçimlerde MHP'ye oy vermeyeceğiz" diye propaganda yapmaya başladılar. Bu tavır onlara yakışır. Zaten peşinden gittikleri kişilerde seçimlerde "MHP'ye oy vermeyin, Devlet Bahçeli'den kurtulalım" kampanyaları yapmış kişiler olunca taraftarları da bu tavır içinde olması kadar doğal birşey yoktur. Bunların Ülkücülük anlayışını para ve makam şekillendirdiği için, MHP'ye oy vermeyi namus ve şeref görmekten acizdirler.

MHP'de "DEĞİŞİM" isteyenlerin kalemlerine bakın AKP'nin yayın organı Takvim'den Emin Pazarcı, Aydınlık'tan Sebahattin Önkibar, Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan'ın eski Basın Danışmanı ve şuan Yeniçağ Ankara temsilcisi Ahmet Takan, eski BBP'liler, mevcutta BBP'li olanlar, AKP ve cemaatin güdümünde kurulan "Bağımsız Ülkücüler", Melih Gökçek'in yakın dostu kalemler, Recep Tayyip Erdoğan'ın gayesini "Anayasa değişikliği önerimiz (KÜRT) açılım projemizin önemli bir parçasıdır. Açılım kapsamında atacağımız adımların önünü açıyor, alt yapısını hazırlıyor." şeklinde açıkladığı bir referanduma "Evet" diyen sözde tüm Ülkücüler, "Koray Aydın" diyor başka birşey demiyorlar. Zaten şu ekip özeti bile MHP'de oynanmak istenen oyunun çok net delilidir.

MHP'li olmayanların MHP'de "Değişim" arzulaması ve bunun için sahada mücadele vermesi ve Koray Aydın'ın bunlarla olan samimiyeti her Ülkücünün uyanık olmasını gerektiren durumdur. MHP'deki "Değişim" sesleri kimi mutlu ediyor ve bunun etrafında kimi topluyorsa zaten bu manzaraya bakıp herkes kararını verebilir. MHP'nin başına "Kayyum" atatmaya çalışan ve yargılandığı yolsuzluk dosyalarının yarısından fazlası hala açılmamış birisini MHP Genel Başkanı olarak düşünmek zorlama bir aklın işidir.Bana göre milletvekili dahi yapılması sakıncalı birinin, adının bile genel başkan adaylığa geçmesi siyasi bir faciadır.

Televizyon ekranlarından Kürt Açılımına ve küresel cemaatlere sıcak mesajlar veren birinin Türk milliyetçiliği yapması mümkün müdür? "Yeni MHP" yaratmak isteyenler "Oyun bitince şahta, piyonda aynı kutuya konur" zihniyetini uygulamak için görev başında beklemektedir.

Ben çok net ifade ediyorum "Değişim" diye tabir edilen ekibe yazı yazarken gözümün önünde Koray Aydın, Melih Gökçek, Fetullah Gülen, Emin Pazarcı, Sebahattin Önkibar ön planda canlanıyor. "Değişim" borazanlığı yapan her kim kendini bu isimlere yakın görüyorsa yazılarımın içinde kendini bulabilir. Ama ana öge ve yazılarımın ilham kaynağı bu kişilerdir. Ortak çizgisi "MHP düşmanlığı" olanların, MHP'ye Genel Başkan tayin etme hareketliliği göstermesi karşısında MHP'yi savunmak her Ülkücünün doğal refleksi olmaktadır. MHP'de "Değişim" isteyenlerin, samimi Ülkücüleri kandırma konusunda da her türlü argümanı kullanmaktan çekinmemektedir. Mesela Koray Aydın ,3 Kasım 2002'de MHP baraj altında kaldıktan sonra hangi Erciyes Zafer Kurultayına geldiyse " Bir milyon kişiyi Erciyes'te toplayacağım" diyebilmektedir. Kendisi etik olmayan her yolu denediği, MHP Genel Başkanlık makamını ele geçirebilmek için MHP'yi mahkemeye verme ve Kayyum gözetiminde olağanüstü kongre gerçekleştirme ayıbını işlemek için adliye koridorlarını aşındırdığı halde ,Trabzon'dan milletvekili yapılmasına rağmen "Dışlanan Ülkücülerin sesi olacağım" diyebiliyorsa, siyasette nankörlük ne demek bu örnek üzerinden herkes tartışmasını ve sorgulamasını yapabilir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye hakaret eden, düşmanlık besleyen kim varsa Koray Aydın'ın kadim dostudur."Bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim" durumu da bu hal için anlamlı bir söz olmaktadır.

Tekrar yazımın başına dönersek ,"Değişimciler" diyor ya: Devlet Bahçeli tekrar kazanırsa MHP'ye oy vermeyeceğiz" diye...

Zaten çoğunuz MHP'ye oy vermeyen kişisiniz.Sizi savunan şu isimlere de bakın hangisi MHP'ye oy veriyordur? Emin Pazarcı,Sebahattin Önkibar,Ahmet Takan MHP'ye oy mu veriyordu bugüne kadar? Koray Aydın,milletvekili adayı olduğu 3 Kasım 2002 seçimleri ve 12 Haziran 2011 seçimleri dışında MHP'ye oy mu vermiştir sizce? "Verdim" diyorsa "MHP'ye oy vermeyin" kampanyası yapan gazeteyle aynı günlerde niye MHP'yi mahkemeye vermek için seferberlik ilan etmişlerdi?

Aman MHP'ye oy vermeyin!

Çok sevdiğiniz cemaat ve Melih Gökçek size bir parti kurar değişim mutluluğunu orada yaşarsınız.Bu kadar çabanızdan sonra sizi ortada bırakacak halleri yoktur.Yakın dostunuz Melih Gökçek bile 22 Temmuz 2007 seçimleri öncesi "MHP'ye oy vereni Allah kabul etmez" demişti...Aman MHP'ye oy vermeyin çarpılırsınız yoksa DEĞİŞİM masalcıları..Makaleyi Hemen Yorumla