ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
DEĞİŞİM YALANCILARI DEŞİFRE OLDUNUZ! / Yıldıray Çiçek 22099 okunma - 2-Kasim-2012 Cuma
MHP'nin 4 Kasım 2012 kongresine çok az bir zaman kaldı. MHP kongre sloganını "Türk milleti Sensiz Asla" olarak belirledi.Türklük değerlerinin ortadan kaldırılmaya çalışıldığı, Türk milletinin bölünüp , parçalanmak için uğraşların verildiği bir süreçte bu sloganın anlamını yaşatan Ülkücülerin varlığı bu kongre ile bir kez daha dünyaya duyurulacaktır.Türk Dünyası'ndan da davetlilerin katılacağı MHP kurultayı ,Türklüğün bayram günü olarak tarihe geçecektir.Türk milleti MHP kurultayında sadece Türklükle gurur duyacak,Türk milletinin varlığını korumaya yeminli kişilerin haykırışları duyulacaktır.İktidar partisi AKP'nin kongresinde PKK'nın hamisi Barzani ile gurur duyanların sloganları karşısındaki fark, MHP'nin farkı olacaktır.O fark, Türklük gurur ve şuuru olarak anlamını "Türk milleti Sensiz Asla" sloganı içinde bulmaktadır.Bu sıcak mesaj inşallah Türk milletini MHP'nin etrafında bütünleşecektir.

MHP İl Başkanları'nın tamamına yakını "Devlet Bahçeli'ye tam destek" açıklaması yaparak, Lideriyle bütünlenmiş durumdadır. Bu durumda MHP kongresinden farklı beklentisi olan odaklara vakti gelmeden büyük bir ders olmuştur.

"Kurultaydan sonra Yeni MHP'yi oluşturacağız" diyerek bu malum odaklara sürekli selam yollayanlar şimdi düştükleri acizliği iftira, yalan ve fitneyle kapatmaya çalışmaktadır.

"Değişim" adı altında toplanan bu malum ekibe bakın genelde başka partiye oy verenler, MHP'ye hiç oy vermeyenler, "MHP'ye oy vermeyin" kampanyaları yapanlar, "MHP baraj altında kalsa da MHP'yi ele geçirsek" diyerek yıllardır dua edenler, 40 parti değiştirenler ve girmedik kapı bırakmayanlardan oluşmaktadır.

Zaten bu ekip daha yola çıktığı ilk gün MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye ve yönetimine "İşgalci, Damat Ferit, İşgalci kargalar" diyerek niyetini ortaya koymuştu. Düşmanlık üzerine kurulmuş "Değişim" palavraları, izaha bile gerek duyulmayacak şekilde bize yabancı, ayrıştırıcı ve nefret tohumludur.

MHP İl Başkanları da bunun farkına vararak, ilki Kayseri'den başlamak üzere MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye bağlılıklarını bildirmeye ve "Değişim" adı altında oyun oynayanların yaratmaya çalıştığı psikolojik oyunları bozmaya başlamıştır.

Bu durum onları perişan ettiği için bir yalanı 40 şekle sokarak propaganda silahı olarak kullanmaya ve tükenmişliklerini makyajlamaya çalışıyorlar. Bu "Değişim" masalı altında yalan üretenler "Şu MHP İl Başkanı bizi destekliyor" diye haber yapıyor. Daha sonra o MHP İl Başkanı "Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrindeyiz" diye açıklama yapıyor,"Değişimin" yalan ve iftira makineleri hemen devreye giriyor "MHP İl Başkanı açıklama yaptı ama delegeler bizi destekliyor" şeklinde haber yapıyorlar. Bu sefer o MHP İl başkanları "Tüm ilçe başkanları ve üst kurul delegeleriyle Liderimiz Devlet Bahçeli'nin emrindeyiz" açıklaması yapıyor. Ancak bu sefer de bu Değişim masalcıları yalanları ortaya çıkınca, o MHP il ve ilçe başkanlarını ve üst kurul delegelerini aşağılamaya ve hakaret etmeye başlıyorlar.

Debelendikleri o kadar belli oluyor ki, her türlü çirkefleşme yolunu deniyor ve uyguluyorlar. Yaptıkları haberlerin tamamı yalan ama bu insanlar ne yazık ki MHP'lilik ve Ülkücülük adına ahkâm kesiyorlar. Bunlar ne yaparlarsa yapsınlar karakterleri doğru ve şahsiyetli insan tanımında yer bulmuyor.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, her türlü kahpe propagandaya rağmen yüksek bir oy oranı ile tekrar Genel Başkan seçilecektir. Bundan hiçbir Ülkücünün şüphesi olmasın... Bizim bu köşeden verdiğimiz mücadele MHP üzerinde oyun oynayanlara karşıdır. MHP'ye verdikleri zararları ortada olanların, birde MHP Genel Başkanı olma hayaliyle düşmanın cephesinde hazırlanmış kavramlarla yola koyulmasını ve düşman cephesine sürekli selam çakmasını göz önüne aldığımızda mücadelemizdeki haklılık çok net anlaşılmıştır.

Bu haklılığımızın geniş kitlelerce anlaşılması sonucu, bu değişim masalıyla aldatılanlar dahi yolun başında geri dönüş yapmış ve haklılıklarımızı beyinlerinde ve yüreklerinde kabullendiklerini belirtmişlerdir. Zaten biraz aklını, fikrini kullanan herkes geçmişte "MHP'ye oy vermeyin" kampanyasını yapmış kişilerin bugün MHP'de "Değişim" istemesinin nasıl bir utanmazlık, ikiyüzlülük olduğunu anlayacaktır. Bunların yeterince maskesini döktüğümüz inancındayım.

"Yeni MHP" yaratmak için yola koyulanlar eski taşeronlar olduğu için çok çabuk deşifre olmuştur.

Şimdi birbirlerine düşmüş vaziyette yolun sonuna yaklaşmaktadırlar. Yolun başında deşifre olmak hepsinde büyük hayal kırıklığı yaşatmıştır.

"Yeni MHP'ciler" bu saatten sonra kiminle yol yürürler bilemiyoruz. Okyanus ötesine bol bol selam çaktılar, herhalde yeni bir yol haritasını onlardan alacaklardır.

Ama gerçek MHP'nin yürüdüğü ve yürüyeceği yol "Türk milleti Sensiz Asla" sloganında anlamını bulmaktadır.

Bu mücadele para ve koltuk mücadelesi değil, iman ve inançla yüklü ülkü ve ülke mücadelesidir. Anlayan anlıyor, kavrayan kavrıyor. Anlamayan ve kavramayanda figüranlığa devam ediyor.

Makaleyi Hemen Yorumla