ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
(MHP KONGRELERİ HAKKINDA ZORUNLU AÇIKLAMA) / Yıldıray Çiçek 22397 okunma - 14-Agustos-2012 Sali
Bazı yorumcular, benim yazılarımı MHP içinde ayrıştırıcı bulduğunu yazıyor. MHP içinde Genel Başkan adaylığı için ortaya çıkan herkesi “hain ilan ettiğimi” vurguluyorlar.

Çoğu kişi yazıların içeriğine değil, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye olan alerjisiyle değerlendiriyor.

Yıllarca Ramiz Ongun'a yazdım, soluğu referandumda ve Kürt Açılımına destekte Recep Tayyip Erdoğan'ın dizinin dibinde aldı.

Namık Kemal Zeybek'e yazdım Demokrat Parti’ye Genel Başkan olup, ABD’ye giderek soluğu Fethullah Gülen'in dizinin dibinde aldı. Ahmet Reyiz Yılmaz'a yazdım daha önce solcu İsmail Cem partisi YTP’de, sonra Abdüllatif Şener'in partisinde yer aldı, son olarakta ‘Hayatım burada geçti, bana İsrailli Ahmet derler, çocuklarım İbranice şarkı söyler’ dedi.

Sayın Ümit Özdağ, MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi ABD merkezli politika yapmakla suçlamış, bende yazılarımda kendisinin ABD'de kimlerle, nerede toplantı yaptığını yazmışımdır. Ümit Özdağ'a yazdığım her yazı yaptığı suçlamalara cevap yazısı olmuştur. Kendisi son seçimlerde “Devlet Bahçeli'yi savunmak, Anayasa'nın ilk 3 maddesini savunmaktır” diyerek, benim değişmeyen çizgime gelmiştir. Ayrıca yazılarımı çok beğendiğini ve Türkiye'de en iyi polemik yazıları yazan biri olduğumu vurgulayarak, daha çok okunmam için başka bir gazetede yazarlık yapmam için teklifte bulunmuştur.(Kendisine teşekkür ediyorum)

Şimdi de MHP'den milletvekili olan Koray Aydın'ın çelişkilerini yazıyorum.

Ben yazarım, yazılarımın karşılığı küfür, hakaret, abuk sabuk cevaplar değildir.

Ben sorguluyorum, sorgularımın cevabını vermek isteyen seviyeli bir şekilde verebilir.

* 2009 yılında "MHP'ye oy vermeyin" kampanyası yapanlarla birlikte, delegeden oy toplayıp MHP'yi Kayyum atatmak için niçin mahkemeye vermiştir?

*Zaman Gazetesi'nin MHP ve Ülkücü düşmanlığı ortada iken, 8 ay önce niçin resepsiyonuna katılıp, Zaman Gazetesini "25 yıl dile kolay. Zaman'ın bu hale gelmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bundan sonraki dönemde de kendilerine başarılar diliyorum. " şeklinde övmüştür.

* 1 yıl önce Yeniçağ Gazetesine "Ne Genel Başkanlıkta gözüm var, ne makamda, ne mevkide; ülkeme ve ülkemin garantisi gördüğüm partime faydam dokunsun yeter!" sözleriyle röportaj verirken şimdi değişen nedir?

* Yine MHP Lideri Devlet Bahçeli tarafından partiye davet edildiğinde "Ben siyaseti bırakmış, işime -gücüme bakan biriydim ama yine elimizden tuttu, sahip çıktı, demek ki Lider dediğin böyle oluyor" diye Lider Devlet Bahçeli'ye methiyeler dizerken, her grup toplantısında MHP Liderinin konuşmalarını alkışlarken şimdi "MHP işgal altındadır" propagandasını niçin yapmaktadır?

*MHP Lideri tüm bunlara rağmen onu aday gösterip- milletvekili yaparak iyilik yapmaktan dolayı suçlu diyelim. Peki, kendisi niçin işgal edilmiş MHP'den adaylığı kabul etti? Ya da bir yıl önce farklı, bir yıl sonra farklı konuşmasının temel nedeni nedir?

*Aydınlık ve Takvim gazeteleri MHP'nin iyi olmasını istermi de, bu gazetelere Sebahattin Önkibar ve Emin Pazarcı aracılığı ile lehinde haberler yaptırmaktadır?

Sayın Koray Aydın'ı kuşkulu kılan haller bunlardır. Bende hem yazar, hem MHP'de görevli olarak, hem de Üst kurul delegesi olarak bunları soruyorum...


Ben bunları 2009 yılında da şu başlıklı yazılarla yine sormuştum.

YENİ PUSUCULAR VE KORAY AYDIN

http://www.yildiraycicek.com/makaledetay/yen-pusucular-ve-koray-aydin.html

AKP MEDYASI VE KORAY AYDIN’IN OYUNLARI
http://www.yildiraycicek.com/makaledetay/akp-medyasi-ve-koray-aydinin-oyunlari.html

MHP'NİN BAŞARISINI BALTALAMAYA YÖNELİK YENİ OYUNLAR

http://www.ortadogugazetesi.net/makale.php?yid=21&makale=MHP%26%2339%3BN%DDN+BA%DEARISINI+BALTALAMAYA+Y%D6NEL%DDK+YEN%DD+OYUNLAR&id=3578

Ona yandaşlık ve yalakalık adına yorum yapanlar, onu savunmak adına hakaret ve küfür edenler, sizde akıl, seviye ve ahlak yoksa lütfen bu sayfada yorum yazmayın.
AYNI FİKİRDEMİSİNİZ
*Zaman Gazetesi'nin MHP ve Ülkücü düşmanlığı ortada iken, 8 ay önce niçin resepsiyonuna katılıp, Zaman Gazetesini "25 yıl dile kolay. Zaman'ın bu hale gelmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bundan sonraki dönemde de kendilerine başarılar diliyorum. " şeklinde övmüştür.
Necmettin Şen31.7.2014