ANASAYFA BİYOGRAFİ MAKALELER MANŞETLER ZİYARETÇİ DEFTERİ İLETİŞİM
KUDURAN ÇAKAL SALDIRILARI / Yıldıray Çiçek 21315 okunma - 4-Haziran-2011 Cumartesi
Ey AKP’liler, ey yandaşlar, ey tetikçi kalemler… Madem MHP baraj altında kalıyor, niye bu derecede ağzınızdan salyalar akarak ve adeta kudurmuş gibi MHP’ye saldırıyorsunuz? Bırakın MHP’yi kendi haline sessiz sakin barajın altında kalsın(!) Bu kin, bu nefret niye böyle?

Her türlü tezgâhı yaptınız, her türlü alçaklığa tenezzül ettiniz ama yorulmak nedir bilmiyorsunuz. MHP sizi bu kadar kudurtacak şekilde ne yaptı?

Gerçek gün gibi ortada aslında. Yandaşların kudurmasının altında yatan, bu kadar tezgâha rağmen MHP’nin önlenemez yükselişidir. Onları kudurtan işte tam da bu.

MHP’nin mitinglerine bakarsanız, bunların çakal kudurmasını niye yaşadıklarını çok iyi anlarsınız.

MHP iktidarın ucundan tuttu,12 Haziran 2011 günü de inşallah iktidarın sahibi olacaktır.

Haramzadelerin kurduğu ihanet sofrası dağılacaktır. Korku budur. Küresel planlar yarım kalacaktır. Türkiye’deki yolsuzluk hortumları kesilecektir. PKK ile Kolkola yürümeler ve PKK açılımı bitecektir. Papaz ve hahamlarla kucaklaşmalar sona erecektir. Bu özet durum bile AKP’yi ve yandaşları tedirgin etmektedir.

Bunlar MHP ile uğraşmasın da kiminle uğraşsınlar? Aslında onlar da haklı, onlar da başlarına geleceğini bildikleri için MHP’ye kudurmuş gibi saldırma ihtiyacı hissediyorlar.

Kimyaları bozuldu, titremeye başladılar. O yüzden devlet kurumlarını kullanarak MHP’ye karşı her türlü alçak tezgâhın peşindeler.

Ama topyekûn saldırıya geçseler de Türk milleti bu seçimde “Bu sefer MHP” demeye hazırlanmaktadır.

Devlet kurumlarının AKP tarafından felç edilmesi ve alçakça tuzaklara devlet kurumlarının alet edilmesi üzerine MHP Lideri Devlet Bahçeli “Anlaşılıyor ki devlet yok. İyi ki millet var. Ona gidiyorum. 22 gün kaldı büyük buluşmaya” diyerek anlamlı bir tavır göstermiştir.

Muhalefet partisine alçakça tezgâhlar kuruluyor, devletin tüm kurumları AKP’nin siyasi tezgâhlarına yol veriyor. Çünkü zaten hepsi yandaş hale getirilmiş, hepsi AKP’nin emir eri olmuş durumdadır. Yapacakları bir şey yoktur.

Bu devlet kurumları tezgâhı kuranları da biliyorlar, kurduranı da ama AKP’ye her manada destek oluyorlar.

Devlet kurumları AKP’nin ihanet politikalarına taşeronluk yapma durumuna geldiyse zaten Türkiye çoktan kaybetmiş demektir.

AKP’nin Türkiye’ye yaptığı en büyük ihanet, devlet kurumlarını bu hale getirmesi olmuştur.

AKP, MHP’ye devlet destekli bir saldırı başlatmıştır. Seçim gününe kadar her türlü iğrençlikle devam edecek gözükmektedir.

Her MHP’li, Ülkücü bu kenetlenmeyi seçimlere kadar sürdürmeli, MHP’nin iktidarına hazırlanmalıdır. Kudurmuş çakalların tahrikleri karşısında çok dikkatli olmalıdır. AKP iktidarını korumak için her türlü provokasyonu hazırlamış durumdadır. Oyuna gelmeden, oynanan oyunu her MHP’li görmelidir.
Makaleyi Hemen Yorumla